Кремль прокоментував рішення США щодо посольства

Росіяни не зможуть отримувати візи до США

Через заборону на наймання іноземних громадян посольство США в Росії скорочує персонал і припиняє видачу віз.

 

Призупинення видачі віз посольством США в Росії нічого не змінить — їх і раніше було складно отримати. Про це в п’ятницю, 30 квітня, заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, пише ТАСС.

 

Як повідомлялося, американське диппредставництво в РФ скорочує 75% персоналу і консульські послуги. Американцям радять покинути Росію до 15 червня. Такі дії пов’язані із забороною на наймання іноземних громадян.

 

«Практично, напевно, одиниці росіян могли протягом останнього року, а то й більше, отримати візи в посольстві США в Москві. Ці візи практично неможливо було отримати. Тому в цьому плані нічого не міняється», — сказав Пєсков, відповідаючи на питання, чи розуміють у Кремлі, що тепер росіяни зможуть отримати американські візи тільки за кордоном.

 

Представник Кремля закликав «дивитися на першопричину тієї ситуації напруженої», яка складається у відносинах двох країн. «Якщо відмотувати цей клубок недружніх кроків у зворотний бік, то очевидним стає те, що предтеча всього цього — це недружні дії Сполучених Штатів Америки», — сказав він.

 

Також Пєсков заявив, що з урахуванням передвиборної риторики президента Джо Байдена РФ очікувала, що відносини між країнами будуть кращими, ніж зараз. «Ми, звичайно, чекали кращого», — сказав він.

 

Також він заперечує можливість зустрічі Путіна і Байдена в ході візиту останнього на саміт НАТО в червні.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.