Кремль назвав нові санкції втручанням

Фото: theins.ru Кремль вважає неприйнятними нові санкції Заходу

Напередодні санкції проти Росії у справі Олексія Навального ввели Євросоюз і США. Москва має намір відповісти.

У Кремлі вважають нові санкції США і Євросоюзу втручанням у справи країни, заявив у середу, 3 березня, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляє ТАСС.

«Будь-які подібні обмеження ми вважаємо абсолютно неприйнятними. Бо вони істотно шкодять відносинам, які і без того перебуває в жалюгідному стані… Вони є ні чим іншим, як втручанням у внутрішні справи Росії», — наголосив Пєсков.

За його словами, нові санкції проти російських громадян по суті дублюють обмеження, встановлені для них російським законодавством.

«Якщо говорити про конкретних людей, щодо яких введено так звані санкції, обмеження швидше, то це фактично дублювання тих обмежень, які встановлені щодо цих людей російськими законами», — сказав Пєсков.

Також він додав, що РФ не збирається переривати контакти з ЄС і США за лінією правоохоронних відомств. Москва підготує відповідь на санкції.

Крім того, Пєсков назвав обурливими заяви США про отруєння Навального.

Як повідомлялося, напередодні санкції проти Росії у справі Олексія Навального ввели Євросоюз і США. Під обмеження потрапили низка топ-чиновників РФ і кілька організацій.

У Москві назвали це «ворожим антиросійським випадом» і закликали «не бавитися з вогнем».

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.