Кравчук пропонує посилити перемир'я, РФ мовчить

Фото: putinrossiya.ru Леонід Кравчук виступив з пропозиціями щодо Донбасу

Глава української делегації в ТКГ заявив, що російська сторона не реагує на його пропозицію щодо припинення загострення.

 

Голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук направив свої пропозиції щодо посилення перемир’я на Донбасі. Проте від російської сторони досі немає відповіді. Про це Кравчук розповів у вівторок, 13 квітня, в ефірі телеканалу Теперішній час.

 

«Позавчора я направив пані Хайді Грау документ з додатковими заходами щодо посилення режиму припинення вогню. У Ньому йдеться не про політичні заяви, а про конкретні пропозиції, як домовитися і вирішити головну задачу — реагувати на порушення припинення вогню і які заходи повинні бути прийняті сторонами. Але чомусь немає ніякої реакції з боку Росії і з боку ОРДЛО», — зазначив Кравчук.

 

Він також попросив підняти це питання в підгрупі з безпеки.

 

«Якщо є якісь зауваження і доповнення, ми готові їх розглянути і врахувати. Але не реагувати зараз на загибель наших воїнів, на цілеспрямоване вбивство снайперами — це нас турбує», — зазначив Кравчук.

 

Він додав, що буде це питання ставити сьогодні та завтра, і обговорювати на засіданні ТКГ.

 

Нагадаємо, сьогодні переговори ТКГ скасували через «громадського експерта» сепаратистів, яка в Україні засуджена за тероризм.

 

Напередодні стало відомо, що українська сторона розгорнула на Донбасі спеціально створені наглядові групи уздовж всієї лінії розмежування. На особовий склад цих груп у взаємодії з підрозділами ЗСУ покладаються надважливі завдання.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.