Керівництво НКРЕКП через грабіжницькі схеми на ринку довело енергоринок до катастрофи, а тепер свої зловживання намагається прикрити черговим підняттям тарифів для непобутових споживачів.

енергетика, вишки, тарифи, електроенергія \ фото Знай.UA

енергетика, вишки, тарифи, електроенергія \ фото Знай.UA

Про це заявив член наглядової ради Інституту енергетичних стратегій Юрій Корольчук.

«Підвищення тарифу для «Укренерго» — це спроба Тарасюка та решти членів комісії, яку хочуть визнати корупційною, перекласти цінову відповідальність на народ. Отак, за рахунок різних схем НКРЕКП довела галузь до катастрофи, а тепер протягнули свої рученята до гаманців пересічних українців», — заявив Корольчук.

За інформацією експерта, Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Світовий банк також стурбовані якістю роботи чинного складу НКРЕКП і упродовж останніх півроку закликають оновити його.

«Ну от за що таке «щастя» Україні — постійні скандали навколо регулятора? На додачу ЄБРР та Світовий банк уже півроку всі пороги в Україні оббивають та просять нарешті забрати «тимчасовий» склад НКРЕКП», — зазначив Корольчук.

За його словами, наразі Окружний адмінсуд Києва розглядає позов депутата Михайла Волинця щодо відставки керівництва НКРЕКП через численні зловживання цього органу.

Нагадаємо, на 7 жовтня НАЗК почало перевірку глави НКРЕКП Тарасюка за бізнес-інтересів його брата в енергетиці.

Ці факти виявили депутати-члени Тимчасової слідчої комісії. За їхньою інформацією рідний брат голови НКРЕКУ керує компанією «Еф енд Ем Україна», під час роботи Тарасюка в НКРЕКУ працювала на ринку електроенергії і була контрагентом ряду державних підприємств енергетичного сектора.

Крім того, депутати встановили, що після 2014 року Тарасюк регулярно відвідував Росію, в тому числі прямим залізничним сполученням Київ-Москва влітку 2018 року.

Чинний склад НКРЕКП був призначений президентом Володимиром Зеленським в жовтні 2019 року.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.