КНДР завершила створення 3000-тонної субмарини - ЗМІ

Фото: Topwar У КНДР буде новий підводний човен

Експерти вашингтонського Центру стратегічних і міжнародних досліджень повідомили, що влада КНДР може вести підготовку до випробування пуску балістичної ракети з підводного човна.

КНДР завершила будівництво підводного човна водотоннажністю 3 тисячі тонн, свідчать дані розвідки Республіки Корея і США, повідомило агентство Yonhap.

«І південнокорейські, і американські розвідувальні служби вважають, що Північна Корея вже закінчила будувати 3000-тонну субмарину, про яку повідомили в липні 2019 року», — розповіли джерела агентства.

Один зі співрозмовників додав, що КНДР «вибирає відповідний час, щоб представити субмарину з найбільшим стратегічним ефектом, включаючи збільшення тиску на США».

За інформацією Yonhap, під час демонстрації нового підводного човна КНДР може провести випробування балістичної ракети, наприклад Пуккиксон-3 (Полярна зірка — 3).

Раніше експерти вашингтонського Центру стратегічних і міжнародних досліджень повідомили, що влада КНДР може вести підготовку до випробування пуску балістичної ракети з підводного човна. На проаналізованих фахівцями знімках видно переміщення баржі із занурювальним стендом для випробування ракет. Однак в центрі уточнили, що на баржі не помічено транспортно-пускового контейнера з ракетою.

Нагадаємо, влада Північної Кореї заявила 26 березня, що напередодні здійснила випробувальні пуски двох нових тактичних керованих ракет.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.