Київ відзначив офіційне визнання Путіним "ЛДНР"

Фото: Facebook/Oleksii Reznikov Олексій Резніков наголосив, що Путін визнав «ЛДНР»

Президент Росії першим із представників своєї країни на переговорах з врегулювання Донбасу назвав непідконтрольні Києву регіони не ОРДЛО, а «ДНР» і «ЛНР».

 

Президент Росії Володимир Путін назвав окремі райони Донецької і Луганської областей (ОРДЛО) «ДНР» і «ЛНР», що є заявою про вихід із Мінських угод. Про це заявив віце-прем’єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в ефірі програми Свобода слова Савіка Шустера у п’ятницю, 23 квітня.

 

«Ми з вами почули офіційне визнання двох квазі-утворень окупаційних режимів з відповідними абревіатурами «ЛНР» і «ДНР». Це по суті вихід із Мінських угод, тому що в угодах немає такого поняття. Є ОРДЛО України, тобто окремі райони Донецької і Луганської областей. До того моменту всі представники РФ у переговорах завжди говорили, що це Україна. Тільки що президент Путін назвав ті два угруповання, він їх визнав. Це означає, що тільки що ми почули заяву про вихід із Мінських угод з боку РФ», — пояснив він.

 

Також Резніков додав, що за міжнародним правом офіційні заяви від імені держави можуть бути зроблені президентом, прем’єр-міністром і міністром закордонних справ.

 

У зв’язку з таким станом справ міністр запропонував проаналізувати слова Путіна про ОРДЛО в нормандському форматі й ОБСЄ.

 

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський запропонував російському колезі провести зустріч на Донбасі. У відповідь на це Путін заявив, що «якщо йдеться про обговорення проблем Донбасу, то передусім керівництво України повинно зустрічатися з керівниками «республік» «ЛНР» і «ДНР».

 

Зустріч Путіна і Зеленського. Які є варіанти

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.