Київ назвав умову діалогу з опозицією Білорусі

Україну не влаштовує невизначеність білоруської опозиції щодо Криму

Україна не хоче і не буде вмішуватися у внутрішні справи сусідньої країни, але повинна розуміти, якої політики будуть дотримуватися опозиціонери, сказав Кулеба.

Україна готова вести діалог з опозицією Білорусі, коли у неї з’явиться чітка позиція щодо анексії Криму та дій Росії на Донбасі, заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в ефірі ток-шоу Свобода слова Савіка Шустера.

«Ми готові вести діалог з лідерами білоруської опозиції. Але як міністр закордонних справ, перш ніж вступити в цей діалог, я повинен чітко переконатися, якою буде позиція цих людей щодо України, російської агресії, незаконної окупації Криму», — заявив Кулеба.

Він наголосив, що Україна не хоче і не буде вмішуватися у внутрішні справи Білорусі, але повинна розуміти, якої політики будуть дотримуватися опозиціонери в разі приходу до влади.

«Після цього я буду готовий зустрічатися. Поки те, що вони артикулюють, воно таке — ні про що», — заявив міністр.

У липні головна особа білоруської опозиції Світлана Тихановська з другої спроби відповіла, чий Крим: «юридично український, фактично — російський». Раніше вона назвала це питання «таким, що розколює суспільство» і ухилилася від прямої відповіді. 1 вересня вона сказала, що Крим «відійшов Росії незаконно, але у білорусів є різні погляди на це».

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.