Керівництву Укрексімбанку вручили підозру

Фото: Прокуратура Киева Керівництву Укрексімбанку вручили підозри

Євгену Мецгеру і Володимиру Пікалову сьогодні вранці вручили підозру в нападі на журналістів.

 

Правоохоронці вручили підозру керівництву Укрексімбанку в перешкоджанні професійній діяльності журналістів Схем. Про це в четвер, 7 жовтня, повідомила прес-секретар Київської міської прокуратури Надія Максимець, а також прес-служба Поліції Києва.

 

«Одному з фігурантів провадження через перешкоджання роботі журналістів програми Схеми сьогодні вранці в присутності адвоката вручили повідомлення про підозру», — написала Максимець на сторінці в Facebook.

 

Пізніше в коментарі Українській правді вона повідомила, що підозри вручили обом фігурантам.

 

«Станом на 9:55 ранку обом фігурантам кримінального провадження щодо перешкоджання роботі журналістів Схем вручено повідомлення про підозру, а також повістки з викликом в орган дізнання на допит», — сказала Максимець.

 

У свою чергу, в Поліції повідомили, що чиновникам банку загрожує покарання у вигляді штрафу від 200 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів або обмеження волі на строк до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років або без такого.

 

Нагадаємо, напередодні голові Укрексімбанку не змогли вручити підозру. Фігурантів справи про напад на журналістів не знайшли на робочому місці, хоча їх тоді ще не відсторонили.

 

Раніше стало відомо, що наглядова рада Укрексімбанку відсторонила голову правління Євгена Мецгера на період розслідування нападу на журналістів програми розслідувань Схеми і призначила виконувати обов’язки голови правління члена правління Сергія Єрмакова.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.