Катастрофа літака РФ у Туреччині: ніхто не вижив

Фото: imag.one Літак-амфібія Бе-200

Зв’язок з літаком, на борту якого перебували вісім осіб, був втрачений після початку гасіння. Ймовірно, набравши воду, він врізався в скелі.

Літак-амфібія Бе-200 Міноборони РФ зазнав аварії в суботу, 14 серпня, на південному сході Туреччини. Екіпаж допомагав гасити лісові пожежі. На борту судна перебували вісім осіб, з них п’ятеро росіян. Ніхто не вижив, повідомляє телеканал NTV.

Літак розбився біля міста Кахраманмараш.

Зв’язок з повітряним судном був втрачений через деякий час після початку гасіння. Попередньо, він не зміг набрати потрібну висоту після забору води і врізався в скелі.

До місця падіння була направлена ​​пошуково-рятувальна група.

За даними Міноборони РФ, на борту літака були п’ять російських військовослужбовців і три представники Туреччини, які вказували екіпажу осередки гасіння пожеж.

Нагадаємо, в Латвії розбився приватний літак. Аварія сталася під час зльоту — легкомоторний літак не зміг вирівнятися і набрати висоту, а потім впав на землю. Загинув пілот.

Додамо, у Франції розбився туристичний літак. На борту повітряного судна перебували четверо осіб, троє з них загинули. Обставини аварії поки невідомі.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.