Карантинні виплати: відкрита подача заяв для ФОПів через портал Дія

Фото: minregion.gov.ua На допомогу можуть розраховувати ФОПи-пенсіонери та ФОПи з інвалідністю

ФОПи і наймані працівники можуть подати заявку на допомогу від держави з 19 квітня, зареєструвавшись на порталі держпослуг.

 

Фізичні особи-підприємці та наймані працівники з регіонів «червоної» карантинної зони можуть подати заяви на отримання восьми тисяч гривень фінансової компенсації з 19 квітня. Залишити заяву на виплату можна через онлайн-сервіс державних послуг Дія, повідомляє прес-служба Міністерства розвитку громад і територій.

 

«Виплати можуть отримати ФОПи і наймані співробітники підприємств, які зазнали збитків від карантину в «червоних» зонах. Виправити це для мене можуть ФОПи, чий КВЕД є в переліку Кабміну», — йдеться в повідомленні.

 

Також на допомогу від держави можуть розраховувати ФОПи-пенсіонери та ФОПи з інвалідністю, звільнені від сплати Єдиного соціального внеску (ЄСВ).

 

Громадянам слід подати заяву на отримання фінансової компенсації протягом 30 днів з того моменту, як область опинилася в «червоній» зоні.

 

Перш за все, слід зареєструватися на порталі або в додатку Дія за допомогою електронного підпису або BankID.

 

У розділі Послуги треба вибрати вибрати Пенсії, пільги і допомогу, а потім Одноразова матеріальна допомога ФОП і найманим працівникам.

 

Додаток перевірить дані в реєстрі Пенсійного фонду на відповідність отримання виплати.

 

Потім у заяві слід вказати свої ім’я та прізвище, реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію і номер паспорта, адреса реєстрації ФОП, номер банківського рахунку IBAN і Згода на обробку даних.

 

Після подачі заяви виплати будуть нараховані на вказаний рахунок IBAN.

 

В Україні зросла кількість IT-ФОПів — дослідження

 

Раніше повідомлялося, що на «карантинну» допомогу ФОПам виділять 2,9 млрд гривень. Виплати отримають понад 360 тисяч українських підприємців і найманих працівників.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.