Кабмін затвердив святкування Дня Незалежності

Фото: kiev.informator.ua Цього року День Незалежності відсвяткують масштабно

У цьому році влада запланувала військові паради на День Незалежності в Києві й Одесі.

 

Уряд затвердив План заходів з підготовки і відзначення Дня прапора і 30-ї річниці незалежності України.

 

 

 

Так, до Дня прапора передбачено проведення церемонії урочистого підняття держпрапора України за участю Президента, керівників органів держвлади в Києві і населених пунктах, де реалізовано проект Найбільший державний прапор України, а також у дипломатичних установах за кордоном.

 

До Дня Незалежності передбачено проведення урочистого засідання Верховної Ради, урочистого концерту і параду військ на вул. Хрещатик і майдані Незалежності (із прольотом авіації в складі повітряної колони сил безпеки й оборони і збройних сил країн-партнерів), артилерійського салюту на Трухановому острові.

 

Також у Києві (Михайлівська площа і Володимирський проїзд) буде організовано показ сучасних зразків озброєння та техніки сил безпеки й оборони.

 

Крім того буде організовано урочисте проходження катерів і проліт авіації, повітряний і морський показ озброєння та військової техніки на річці Дніпро (Київський річковий вокзал, Труханів острів).

 

В Одесі на зовнішньому рейді морського порту відбудеться урочисте проходження бойових кораблів і суден, а також пройде проліт авіації, повітряний і морський показ озброєння та військової техніки.

 

Крім того, 23 серпня відбудеться установчий саміт Кримської платформи, а також пройде перший форум соціально-гуманітарного напряму Саміт перших леді і джентльменів на території Національного заповідника Софія Київська.

 

Раніше про те, як відзначатимуть 30-річчя незалежності України, розповів Президент Володимир Зеленський.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.