Ізраїль відстрочує перемир'я з ХАМАС - ЗМІ

Ізраїль не готовий поки до перемир’я з ХАМАС

Влада США попередила ізраїльську сторону, що не може занадто довго підтримувати її на дипломатичному рівні публічно.

Завершення військової операції Ізраїлю в секторі Газа поки неможливе, оскільки не всі поставлені завдання виконані. Про це в середу, 19 травня, повідомив новинний портал Axios з посиланням на джерела в ізраїльському уряді.

Згідно з наявною інформацією, міністр закордонних Ізраїлю Габі Ашкеназі провів напередодні телефонну розмову з держсекретарем США Ентоні Блінкеном.

Під час бесіди Ашкеназі заявив колезі, що Ізраїлю знадобиться ще кілька днів для завершення операції проти ХАМАС, оскільки «все ще є кілька військових завдань» в Газі.

При цьому Блінкен попередив співрозмовника, що США заблокували французьку ініціативу в Радбезі ООН щодо Гази, але «не можуть продовжувати підтримувати Ізраїль публічно і на дипломатичному рівні, в основному в ООН, протягом тривалого часу».

Як інформує портал, розмова була «частиною дипломатичного тиску, що посилюється» на Ізраїль з метою припинення вогню в регіоні.

Нагадаємо, раніше представник ХАМАС заявив, що завдяки зусиллям арабських країн на чолі з Єгиптом підготовлений проект угоди з Ізраїлем про припинення вогню в найближчі 24 години.

Водночас ЗМІ стверджують, що перемир’я між Ізраїлем і сектором Газа не буде до п’ятниці, 21 травня.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.