Ізраїль став першою країною, яка заборонила торгівлю хутром

Фото: pixabay.com Ізраїль ввів заборону на продаж хутра

Заборона не поширюється на наукові, освітні й релігійні потреби і вступить в силу в грудні.

 

Ізраїль — перша країна в світі, яка на законодавчому рівні заборонила торгувати натуральним хутром. Про це 9 червня повідомила міністр екології Гіла Гамліель після підписання відповідного указу.

 

Документ набуде чинності через шість місяців — у грудні. Його дія не поширюється на наукові, освітні й релігійні потреби.

 

«Я підписала заборону на торгівлю хутром в індустрії моди. Хутряна промисловість призводить до загибелі сотень мільйонів тварин у всьому світі і пов’язана з невимовною жорстокістю та стражданнями. Разом ми зробимо ізраїльський ринок моди екологічнішим і доброзичливішим до тварин!» — написала Гамліель у Twitter.

 

Зоозахисна організація PETA назвала документ «історичною перемогою».

 

Водночас The Times of Israel посилається на критиків указу і називає його «беззубим» і «символічним», бо він не враховує продаж хутра з релігійних міркувань.

 

Зокрема, як і раніше, дозволено купувати штраймли — головні убори, які ультраортодоксальні євреї носять у свята і з урочистої нагоди.

 

«Шапки, які виготовляють із хвостів соболів і лисиць, можуть коштувати до 5 тисяч доларів. Це практично єдині широко поширені хутра в Ізраїлі з його теплим середземноморським кліматом», — відзначає видання.

 

Ізраїль став першою країною, яка заборонила торгівлю хутром

Чоловіки-євреї в хутряних штраймлах // Фото: twitter.com/ZakNguyen

 

 

Нагадаємо, в 2019 році королева Великої Британії Єлизавета II відмовилася носити одяг з натурального хутра.

 

Естонія заборонила хутрові ферми

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.