Ізраїль назвав умову припинення ударів у відповідь

Ізраїльська артилерія на кордоні з сектором Газа

Армія оборони Ізраїлю не припинить удари доти, поки ХАМАС продовжуватиме запуски ракет.

 

Ізраїль завдаватиме ударів по сектору Газа до досягнення повної «тиші». Про це в середу, 12 травня, заявив міністр оборони Ізраїлю Бені Ганц, повідомляє  The Jerusalem Post.

 

 

«Армія оборони Ізраїлю продовжить атакувати і принесе повний та довгостроковий мир. Тільки коли ми досягнемо цієї мети, ми зможемо говорити про «тишу». Наразі немає дати закінчення атак», — сказав він.

 

Ганц зазначив, що за останні кілька годин армія Ізраїлю здійснила серію серйозних атак.

 

«Ми атакували загони командирів і значну інфраструктуру ХАМАС, і ми продовжимо захищати всіх жителів Ізраїлю», — сказав міністр.

 

«Ізраїль не братиме до уваги моральні проповіді від будь-якої організації або установи про право захищати ізраїльських громадян», — додав він.

 

Армія оборони Ізраїлю повідомила, що завдала ударів по об’єктах ХАМАС у Секторі Газа, внаслідок чого була знищена установка для запуску ракет, а також ліквідований один з терористичних загонів.

 

«Ми щойно знищили установку для запуску ракет ХАМАС, з якої збиралися запустити 10 ракет по ізраїльських сім’ях та будинках у містах Ашдод і Ашкелон», — йдеться в повідомленні.

 

 

Тим часом ЗМІ публікують відеозвернення ХАМАС, який погрожує подальшими ударами по Ізраїлю.

 

«Ми продовжуємо наш джихад, і ми продовжуємо цю битву, і ми не відступимо у своєму спротиві, якою б ціною і жертвами не був, і ми доведемо усьому світові, що Газа з її опором застромить меч в Єрусалим. Аллах Акбар», — наводять слова радикалів ЗМІ.

 

Також у ХАМАС заявили, що не бояться ядерної зброї Ізраїлю і заявляють, що у них скоро теж буде таке.

 

З сектора Газа тривають пуски ракет по території Ізраїлю.

 

За даними армії Ізраїлю, з 10 травня з боку сектора Газа випущено близько 1050 ракет і снарядів, 85-90% з них перехоплені системою ППО Залізний купол.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.