Інтерпол врятував майже півтисячі жертв торгівлі людьми

Під час операції Інтерполу врятували близько 500 жертв торгівлі людьми

У рамках операції затримали майже 200 зловмисників. У спецоперації взяли участь 24 країни.

 

Під час операції В’єка, проведеної Інтерполом, були врятовані близько 500 жертв торгівлі людьми, серед яких були діти. Про це повідомив Інтерпол у п’ятницю, 9 квітня.

 

«Операція В’єка, що мовою суахілі означає Стоп, проводилася з 28 березня по 2 квітня і привела до затримання 195 осіб, з них 88 [були затримані] за звинуваченням у торгівлі людьми, ще 63 — у незаконному перевезенні людей. Решта арештів були проведені за іншими звинуваченнями, такими як підробка документів, крадіжка, злочини, пов’язані з наркотиками, і екологічні злочини», — сказано в повідомленні.

 

В операції взяли участь 24 країни: Алжир, Ангола, Бенін, Бразилія, Греція, Демократична Республіка Конго, Ефіопія, Зімбабве, Іспанія, Кабо Верде, Кенія, Ліван, Лівія, Малаві, Марокко, Південна Африка, Південний Судан, Португалія, Сан-Томе і Принсіпі, Сенегал, Судан, Туніс, Уганда і Франція.

 

«Операція В’єка ще раз продемонструвала, наскільки тісно пов’язані незаконне ввезення мігрантів і торгівля людьми, особливо в умовах глобальної кризи у сфері охорони здоров’я, коли найбільш вразливі особи відчайдушно намагаються уникнути труднощів, а злочинні мережі просто прагнуть отримати прибуток», — додали в Інтерполі.

 

Нагадаємо, що раніше в Харкові «правозахисники» працювали сутенерами. Поліція затримала шістьох осіб — вони забезпечували правовий захист жінок від правоохоронців, а також охороняли їх і возили до клієнтів.

 

Також повідомлялося, що в Запоріжжі жінка продала сина для жебракування. Поліція задокументувала факт передачі жінкою свого малолітнього сина за гроші «покупцеві». Хлопчик повинен був жебракувати, випрошуючи гроші на вулицях міста.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.