Євросоюз вакцинував 70% дорослого населення від COVID-19

В ЄС повністю вакциновані понад 250 млн осіб

Пандемія скінчиться тільки тоді, коли буде переможена у всіх куточках світу, зазначила Урсула фон дер Ляєн.

 

У країнах Євросоюзу частка повністю щеплених від коронавірусу COVID-19 серед дорослих досягла 70%. Про це повідомила президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у вівторок, 31 серпня.

 

«70% дорослих в ЄС вже повністю вакциновані. Це більш як 250 млн осіб. Це величезне досягнення, яке показує, чого ми можемо досягти спільною роботою», — сказала Урсула фон дер Ляєн у відеозверненні.

 

Вона зазначила, що пандемія ще не закінчилася, і зараз важливо, щоб ті, хто ще не вакцинувався, зробив це — щоб запобігти новій хвилі і появі нових штамів вірусу.

 

«Ми також допоможемо вакцинуватися іншим країнам світу. ЄС уже багато робить — ми експортуємо і даруємо вакцини партнерам, ми є провідним партнером програми COVAX. Але потрібно робити більше, і ми будемо підтримувати партнерів у цих зусиллях. Пандемія скінчиться тільки тоді, коли буде переможена у всіх куточках світу», — заявила президент Єврокомісії.

 

Нагадаємо, в Україні зробили понад 9 млн щеплень від COVID-19. Всього щеплено понад 5,3 млн українців. З них повністю імунізовані і отримали дві дози — понад 3,7 млн.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.