Європа вийшла у світові лідери з вакцинації

У Євросоюзі зроблено більше щеплень, ніж у США

Європа вийшла на перше місце як континент, на якому зроблено найбільше COVID-щеплень перших доз, відзначили в Єврокомісії.

 

Європейський Союз вперше випередив Сполучені Штати Америки за відсотком людей, які отримали хоча б одну дозу вакцини від коронавірусу. Про це в неділю, 18 липня, повідомило агентство Associted Press.

 

За даними видання, у країнах ЄС першу дозу вакцини отримали щонайменше 55,6% населення, тоді як у США цей показник поки що становить 55,4% від кількості населення.

 

Водночас Штати залишаються світовим лідером за кількістю повністю щеплених громадян. Повну імунізацію пройшли 48% американців, а в країнах ЄС — 42% населення.

 

Інформацію видання підтвердив єврокомісар із питань внутрішнього ринку Тьєррі Бретон в ефірі телеканал LCI.

 

«Європа вийшла на перше місце на нашій планеті як континент, на якому проведено найбільше щеплень перших доз від коронавірусу. Минулої суботи ми обігнали США», — заявив він і додав, що надзвичайно важливим залишається те, що все більше людей роблять COVID- щеплення.

 

За словами Бретона, світ ще не вийшов із ситуації пандемії, «але хороша новина полягає в тому, що у нас є інструмент для цього і ми знаємо, що нам слід робити».

 

Нагадаємо, в Україні з початку щеплювальної кампанії застосовано 4 061 475 доз вакцини від COVID-19. Першу дозу отримали 2 638 939 осіб, а повністю імунізовані вже 1 422 536 жителів країни.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.