Європа просить у РФ додаткові поставки вугілля

Фото: КП в Украине Європа просить у Росії додаткові поставки вугілля — Bloomberg

Європейські газосховища заповнені тільки частково, а поновлювані джерела енергії не можуть задовольнити попит.

 

Виробники електроенергії в Європі попросили у Росії додаткові поставки вугілля. Про це повідомляє Bloomberg у четвер, 30 вересня.

 

На разі європейські газосховища заповнені тільки частково, а поновлювані джерела енергії не в змозі задовольнити попит.

 

«Якщо всі європейські комунальні служби перейдуть на вугілля, це призведе до величезного сплеску попиту на вугілля, який Росія сама не зможе забезпечити в такий короткий термін», — заявила головний аналітик Wood Mackenzie Ltd. в Х’юстоні Наташа Тюріна.

 

Тюріна додала, що для цього будуть потрібні поставки і з інших країн, наприклад, зі США, проте ситуація там аналогічна ситуації в інших країнах.

 

Крім того, залежність європейських країн від викопного палива для підтримки роботи своєї економіки значно ускладнює переговори про кліматичні питання, так як до зустрічі COP26 в Глазго залишається кілька тижнів.

 

Нагадаємо, що раніше ціна вугілля в Європі досягла максимуму за 13 років. Зростання вартості вугілля обумовлене різким подорожчанням газу — зріс попит з боку електростанцій і комунальних підприємств.

 

Також повідомлялося, що ціна на газ в Європі наблизилася до $1200. Ціни на природний газ продовжують зростати на тлі рекордно низьких запасів в Європі напередодні старту опалювального сезону.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.