ЄС видаватиме COVID-сертифікати жителям третіх країн

Дідьє Рейндерс розповів про видачу COVID-сертифікатів іноземцям

Видача COVID-сертифікатів стане можливою після відкриття зовнішніх кордонів ЄС, зазначив Дідьє Рейндерс.

Вакциновані від коронавірусу громадяни третіх країн зможуть отримати COVID-сертифікат в Євросоюзі. Такий механізм уже розробляється, сказав єврокомісар з юридичних питань Дідьє Рейндерс, повідомляє РИА Новости в понеділок, 31 травня.

«Що стосується вихідців з третіх країн, то, якщо вони прибувають в ЄС з підтвердженням вакцинації, вони також можуть отримати доступ до COVID-сертифікату ЄС, щоб подорожувати всередині Євросоюзу. Такий механізм готується», — сказав він на прес-конференції в Брюсселі.

Єврокомісар наголосив, що це стане можливим тільки після відкриття зовнішніх кордонів, поки йдеться тільки про внутрішній туризм в Євросоюзі.

«Ми також працюємо над визнанням сертифікатів з іноземними державами, в тому числі в багатосторонніх форматах», — додав Дідьє Рейндерс.

Нагадаємо, Євросоюз розробив три види COVID-сертифікатів. Їх можна буде використовувати за допомогою смартфона і QR-коду. COVID-сертифікати будуть доступні з 1 липня.

Також ЗМІ повідомляли, що ЄС включить в COVID- сертифікати не всі вакцини. «Зелену цифрову перепустку» отримають тільки ті громадяни, які вакцинувалися ліцензованим спільнотою препаратом.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.