Єлизавета II найме адвокатів для захисту від Меган Маркл - ЗМІ

Королева шукає адвокатів?

Команда юристів королеви веде переговори з експертами щодо наклепу після шквалу критики з боку Гаррі і Меган.

Королівське джерело повідомило, що команда юристів Єлизавети II веде переговори з експертами щодо наклепу після шквалу критики з боку принца Гаррі і Меган Маркл, пише The Sun.

За словами джерела, монарх уже нібито наказала старшим палацовим помічникам спланувати юридичний відсіч скандальних заяв принца Гаррі і Меган Маркл.

Команда юристів королеви веде переговори з експертами щодо наклепу після шквалу критики з боку Гаррі і Меган.

Як відомо, принц Гаррі планує випустити відверті мемуари в наступному році. «Всьому є межа. Королеві і її сім’ї вже досить атак, тому вони найняли адвокатів. Гаррі і Меган дізнаються і зрозуміють, що повторні напади неприпустимі», — розповіло королівське джерело.

Команда королеви розглядає можливість відправки юридичних попереджень компанії Penguin Random House, яка планує опублікувати мемуари принца Гаррі.

«Якщо хтось був згаданий в книзі і звинувачений в чому-небудь безпосередньо, це може бути наклепом, а також порушенням прав на приватне сімейне життя. Є побоювання, що американська громадськість потрапить у пастку того, що говорять Гаррі і Меган», — додало джерело.

Нагадаємо, що інтерв’ю принца Гаррі і Меган Маркл Опрі Вінфрі, що вийшло в ефір 8 березня, стало одним з найбільших потрясінь останніх десятиліть для британської королівської сім’ї. Однією з найбільш шокуючих заяв Меган Маркл стали її слова про те, що ще до народження Арчі в королівській родині обговорювали його расову приналежність.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.