Яка погода на вихідних - прогнози синоптиків і карти ГідрометцентруФото: Getty images

У перші дні жовтня дощі нарешті покинули територію України і в країні навіть затрималось потепління. Чи збережеться така сприятлива погода у найближчі вихідні — дізнавався «Апостроф».

За даними Укргідрометцентру, у суботу, 2 жовтня, малохмарна погода без опадів очікується на більшості території, крім Волинської та Рівненської областей, де пройдуть дощі.

На заході вдень стовпчики термометрів покажуть від 14 до 17 градусів тепла, а після заходу сонця буде +3+5 градусів.

На півдні вдень буде від 14 до 17 градусів з позначкою «плюс», а вночі стовпчики термометрів опустяться до 4-8 градусів вище нуля.

На сході, півночі і в центрі у денний час доби синоптики прогнозують 14-16 градусів тепла, а вночі буде +3+5. У Луганській області вночі буде 0+2.

Читайте: Якою буде погода в жовтні: синоптики дали прогноз на місяць

Яка погода на вихідних - прогнози синоптиків і карти Гідрометцентру

У неділю, 3 жовтня, малохмарна погода без опадів збережеться на території України.

Захід і південь країни будуть найбільш комфортними. Вдень стовпчики термометрів тут будуть показувати від 14 до 17 градусів тепла, а вночі очікується від +4 до +6. На Закарпатті буде 18-20 градусів тепла.

У центрі вдень буде від +13 до +15 градусів, а вночі стовпчики термометрів впадуть до позначки 3-5 градусів тепла.

На сході і півночі синоптики прогнозують 12-14 градусів вище нуля (у Сумській області +11+13), а після заходу сонця буде 3-5 градусів з позначкою «плюс». На Луганщині знову очікується 0+2.

Читайте: В Україні в середині осені повернеться літо: астролог дав обнадійливий прогноз

Яка погода на вихідних - прогнози синоптиків і карти Гідрометцентру

Початок нового робочого тижня, понеділок, 4 жовтня, також порадує українців сухою погодою.

У цей день збережуться комфортні температури. На заході вдень синоптики прогнозують від 14 до 17 градусів тепла (на Закарпатті до +20), а вночі стовпчики термометрів покажуть 5-8 градусів з позначкою «плюс» (на Закарпатті до +9).

У південних регіонах синоптики прогнозують 13-16 градусів тепла вдень, а вночі буде від +6 до +9.

На решті території вдень стовпчики термометрів покажуть від 12 до 16 градусів вище нуля, а вночі + 3 + 6.

Яка погода на вихідних - прогнози синоптиків і карти Гідрометцентру

«У вихідні погода буде досить спокійною. Її формуватиме антициклон з північного сходу. Будуть переважати східні і південно-східні повітряні маси. Але вітер буде помірний і особливого дискомфорту не створить. Буде багато прояснень: в денні години в більшості областей буде сонячно і ми будемо мати приємні температури: близько 15 градусів тепла в столиці і 11-16 градусів тепла на решті території країни. А на Закарпатті та крайньому півдні України — 17-20 градусів тепла. Але в нічні години по всій Україні буде всього 1-6 градусів тепла. у більшості областей, крім західних і приморських, очікуються заморозки на поверхні грунту, але місцями і в повітрі. Особливо це стосується східної частини України. Там очікуються заморозки в повітрі на вихідних«, — розповіла «Апострофу» синоптик Укргідрометцентру Наталія Птуха .

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.