Хасиди почали покидати Умань

Фото: Нацполиция Украины Хасиди спокійно відсвяткували Рош ха-Шана в Умані

Поліція посилила патрулі для забезпечення правопорядку в місцях посадки паломників в автобуси.

 

Увечері в середу паломники-хасиди почали виїжджати з міста Умань до країн постійного проживання. Про це повідомляє Нацполіція 8 вересня.

 

«Загалом ситуація контрольована. Працівниками Державтоінспекції зафіксовано 21 повідомлення щодо перебування паломників-хасидів. Є два відкритих кримінальних провадження, пов’язаних із торгівлею речовинами, схожими на наркотичні. Також є два адміністративних протоколи, за результатами яких будуть прийматися рішення щодо видворення за межі території України із забороною в’їзду окремих хасидів, які допускали правопорушення на території міста Умань», — розповіли в поліції.

 

Зараз з метою забезпечення правопорядку під час відбуття паломників посилено патрульні наряди працюють у місцях посадки в автобуси. Також виставлені посилені автопатрулі на маршруті руху і посилені заходи безпеки в аеропортах.

 

Прес-офіцер поліції Ізраїлю Міхаель Зінгерман підтвердив, що українські та ізраїльські поліцейські спрацювали професійно, чітко й ефективно.

 

«Ми разом зробили все необхідне для того, щоб усе пройшло спокійно. Разом патрулювали вулиці, робили все для того, щоб забезпечити безпеку і громадський порядок під час проведення Рош ха-Шана», — сказав він.

 

 

Раніше повідомлялося, що в Умані виявили випадки коронавірусу у хасидів-паломників. У місті були посилені протиепідемічні заходи.

 

В Умані хасиди розпалили на балконі вогнище для приготування обіду

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.