Хантер Байден назвав причину свого призначення в Burisma

Фото: Скриншот Хантер Байден приєднався до Burisma в 2014 році

Син нинішнього президента не врахував, як його робота в українській компанії Burisma вплине на його рідних.

 

Син президента США Джо Байдена — Хантер — вважає, що його прийняли на роботу до ради директорів української газової компанії Burisma через його батька. Про це він сказав в інтерв’ю BBC.

 

Зокрема, Хантер Байден сказав, що в Burisma вважали його ім’я «золотим» і що воно відіграло велику роль в його призначенні в раду директорів.

 

Він додав, що, озираючись назад, «упустив… сприйняття, яке створить». Також він не врахував, як робота в Burisma вплине на його рідних.

 

За словами Хантера Байдена, його прізвище «відчиняло двері, закриті для інших людей» — але це було «і привілеєм, і тягарем».

 

Видання вказує, що Хантер Байден приєднався до Burisma в 2014 році і залишався в раді директорів до квітня 2019 року. У 2014 році його батько був віце-президентом США і займався політикою США відносно України.

 

Нагадаємо, в грудні міністерство юстиції США запросило документи у понад 20 компаній, зокрема і української Burisma, в рамках розслідування фінансової діяльності Хантера Байдена.

 

Також повідомлялося, що Хантер Байден написав у своїх мемуарах — книзі Beautiful Things, що якби йому випала така можливість, він не став би знову входити до ради директорів Burisma.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.