Хакери з РФ вимагають від американської компанії майже $6 млн - ЗМІ

Фото: pixabay.com Хакери заблокували комп’ютери компанії

Кіберзлочинці вимагають від американського постачальника зерна і м’яса до 25 вересня викуп. Інакше розкриють дані про технологічні розробки компанії.

Кіберугруповання BlackMatter з РФ атакувало великого американського постачальника зерна і м’яса New Cooperative. Хакери зажадали від продовольчої компанії викуп в розмірі 5,9 мільйона доларів. Про це повідомляє The Washington Post з посиланням на свої джерела.

Хакери з допомогою вірусів заблокували комп’ютери компанії. Вони також погрожують розкрити викрадені дані про технологічні розробки. Гроші повинні бути виплачені до 25 вересня.

Видання зазначає, що в New Cooperative вдалося відновити частину систем і деякі операції. Однак в цілях обережності комп’ютерні мережі компанії відключені, що значно ускладнює її роботу.

За відомостями видання, представники New Cooperative спробували вступити в переговори з хакерами. Чим завершилися ці переговори, не уточнюється.

США готові вжити заходів проти хакерів в Росії — Блінкен

Раніше Німеччина звинуватила РФ в кібератаках напередодні виборів. Хакерське угруповання Ghostwriter діє за вказівкою російської спецслужби, вважає влада ФРН.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.