Греція побудувала 40 кілометрів огорожі з Туреччиною

Фото: Александрос Аврамидис/Twitter Кордон між Грецією і Туреччиною

В Греції завершили будівництво 40-кілометрової огорожі на кордоні з Туреччиною, щоб не допустити напливу біженців з Афганістану

Греція завершила будівництво паркану на кордоні з Туреччиною довжиною 40 км щоб запобігти спробам біженців потрапити в Європу після захоплення талібами Афганістану. Про це повідомляє Ekathimerini.

«Події в Афганістані розпалили побоювання в Європейському Союзі щодо повторення кризи біженців 2015 року, коли майже мільйон людей, які рятувалися від війни і бідності на Близькому Сході і за його межами, переправилися в Грецію з Туреччини», — йдеться в повідомленні.

Греція заявила, що її прикордонні війська в стані підвищеної готовності і що вона знову не стане воротами Європи.

Криза в Афганістані створила «можливості для потоків мігрантів», заявив міністр захисту громадян Міхаліс Хрісохоїдіс після відвідування регіону Еврос. «Ми не можемо пасивно чекати можливого удару», — сказав Хрисохоїдіс репортерам.

Хрисохоїдіс сказав, що в останні дні було завершено розширення існуючого 12,5-кілометрового паркану, а також високотехнологічна автоматизована електронна система моніторингу.

Раніше повідомлялося, що Узбекистан відмовляє у візах афганським біженцям пояснюючи відмову видати їх складною епідеміологічною обстановкою.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.