Голод і напруга. Прогноз розвідки США на 20 років

Що буде зі світом через 20 років?

Пандемію коронавірусу американська розвідка називає «найзначнішим, унікальним глобальним потрясінням з часів Другої світової війни».

 

На 2020-му році проблеми людства не закінчаться. Пандемія коронавірусу — це ще квіточки. Представники американської розвідки випустили 150-сторінкову доповідь, представивши свої прогнози того, що станеться зі світом у наступні 20 років. Daily Mail проаналізував доповідь і знайшов у ньому не найпозитивніші прогнози.

 

Голод

 

Згідно з прогнозами, що охоплює період до 2040 року, в наступні 20 років зростання світового населення сповільниться, що призведе до старіння світу, посилиться зміна клімату, міжнародні відносини стануть «хаотичними і нестабільними», наростатиме голод, — прогнозують американці.

 

Документ розвідки містить попередження, що наслідки зміни клімату можуть посилити проблему відсутності продовольчої і водної безпеки в бідних країнах і прискорити глобальну міграцію. Також у ньому сказано, що хоча здоров’я і освіта покращилися за останні десятиліття, буде важко підтримувати такий прогрес через негативні фактори, спровоковані пандемією коронавірусу, старіння населення та «потенційно більш повільне глобальне економічне зростання».

 

 

У доповіді наголошується, що досягнення в області технологій можуть вирішити проблеми, включаючи зміну клімату і хвороби, але також можуть спровокувати нову напруженість.

 

«Державні та недержавні суперники конкуруватимуть за лідерство і домінування в науці і технологіях з ризиками для економічної, військової та соціальної безпеки», — йдеться в доповіді.

 

Наслідки пандемії

 

У попередній версії документа, опублікованій у 2017 році, містилося припущення, що на початку 2020-х років трапиться глобальна пандемія, яка призведе до обмеження пересувань для стримування її поширення.

 

Зараз розвідка велику увагу приділяє впливу пандемії і називає її «найзначнішим, унікальним глобальним потрясінням з часів Другої світової війни, що має наслідки для здоров’я, економіки, політики і безпеки, які зберігатимуться протягом багатьох років».

 

«Covid-19 похитнув давні припущення про стійкість та адаптацію і створив нову невизначеність в економіці, управлінні, геополітиці і технологіях», — йдеться в доповіді.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.