Глава Укрексімбанку щорічно купує по дві квартири

Фото: finclub.net Євген Мецгер за минулий рік отримав понад 16 млн грн зарплати

Протягом останніх трьох років Євген Мецгер з дружиною купили шість квартир. Причому половину з них — в Іспанії і Туреччини.

 

Глава правління Укрексімбанку Євген Мецгер і його дружина Юлія — член наглядової ради Приватбанку в 2019 році купили дві квартири в Туреччині загальною вартістю 3 млн гривень, а в 2020 році — квартиру в Києві за 4,7 млн гривень і квартиру в Іспанії за 3,6 млн гривень. Про це свідчить електронна декларація Юлії Мецгер за 2020 рік.

 

Ще дві квартири в Києві сім’я Мецгера купила в 2018 році, також одна квартира була куплена в 2009 році.

 

У Мецгера є дві земельні ділянки в Київській області та дачний будинок у Макарівському районі.

 

Євген і Юлія Мецгер мають також автомобілі Range Rover (куплений у 2020 році), AUDI А5 (куплений у 2018 році).

 

Декларації Євгена Мецгера немає в системі Національного агентства з питань запобігання корупції, проте щорічну декларацію подавала його дружина Юлія.

 

Також із декларації випливає, що Євген Мецгер за неповний 2020 рік отримав 4,7 млн гривень зарплати в Укрексімбанку і майже 12 млн гривень зарплати в Укргазбанку.

 

Мецгер має банківський рахунок в Іспанському банку (25 тис. євро), а на рахунку в Укрексімбанку у нього є 1,1 млн гривень.

 

Готівкою у Мецгера є близько 400 тис. доларів і більш як 260 тис. євро.

 

Крім того, Євген Мецгер позичив 9,3 млн гривень іншим особам.

 

Нагадаємо, напередодні журналісти програми Схеми завили про вчинення нападу на них в Укрексімбанку. За їх словами, голова банку Мецгер, коли йому не сподобалося одне з питань, викликав охорону і наказав відібрати у журналістів камери.

 

В Офісі президента засудили поведінку Мецгера, заявивши, що його потрібно, як мінімум, відсторонити на час розслідування, а як максимум — звільнити.

 

Після цього Мецгер написав заяву про складання повноважень на час розслідування нападу.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.