Глава ВООЗ прибув в Афганістан на переговори з талібами

Фото: twitter.com/DrTedros Глава ВООЗ прибув у Кабул для переговорів з талібами

Гебреісус обговорить із талібами можливості відновлення допомоги сектору охорони здоров’я Афганістану з боку Світового банку.

 

Гендиректор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус прибув у Кабул на переговори з рухом Талібан, представники якого захопили владу в країні. Про це повідомляє TOLOnews у понеділок, 20 вересня.

 

Під час візиту Гебреісус має намір зустрітися з талібами. Основною темою зустрічей стане проблема «припинення допомоги сектору охорони здоров’я Афганістану з боку Світового банку, а також можливості її відновлення».

 

«Захист здоров’я афганського народу є першочерговим завданням для ВООЗ. Ми відвідаємо медичні установи, зустрінемося з офісом ВООЗ в Афганістані, персоналом, медичними працівниками і керівництвом Талібану щодо цих життєво важливих питань», — пояснив Гебреісус у Twitter.

 

Нагадаємо, що раніше ООН звернулася до талібів через жінок. ЮНЕСКО закликала Талібан забезпечити в Афганістані дотримання права на освіту для дівчаток і дозволити вчителям-жінкам повернутися в школи.

 

Також повідомлялося, що афганські журналісти попросили допомоги у світової спільноти. Більше сотні журналістів звернулися до правозахисної організації Репортери без кордонів із проханням про допомогу в захисті свободи преси в Афганістані.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.