Генсек ООН назвав ворога всього людства

Фото: news.un.org Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш

Антоніу Гутерріш закликав світову спільноту активізувати зусилля з вакцинації від коронавірусу.

 

Усі країни світу повинні припинити військові конфлікти і зосередитися на боротьбі зі спільним ворогом — пандемією коронавірусу. Про це заявив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш під час виступу на відкритті 76-ї сесії Генасамблеї у вівторок, 14 вересня.

 

«Ми зустрічаємося під час великого виклику і розділення, конфлікту і зміни клімату, посилення бідності і нерівності. Пандемія продовжує загрожувати життям, умовам життя і майбутньому. Ці виклики посилюються розколом, що загрожує нашому світу, поділом між багатими і бідними», — сказав генсек.

 

За його словами, усі наявні виклики і розподіли породжені людьми, і їх можна подолати, якщо світова спільнота об’єднається.

 

«Необхідно активізувати зусилля з вакцинації від коронавірусу і реагування на зміну клімату. Війнам проти один одного необхідно покласти край», — підкреслив Гутерріш.

 

Нагадаємо, у Нью-Йорку стартувала 76-а сесія Генеральної Асамблеї ООН. Серед її головних тем — проблеми боротьби з пандемією, зміни клімату, а також «продовольчі системи» та енергетика.

 

Кулеба назвав три пріоритети на Генасамблеї ООН

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.