G7 зустрінеться з Росією і Китаєм

Зустріч лідерів G7 у відеоформаті

Зустріч на рівні міністрів закордонних справ країн запланована для обговорення ситуації в Афганістані.

 

На 8 вересня запланована зустріч міністрів закордонних справ країн G7, Росії, Китаю та інших країн, повідомив міністр закордонних справ Японії Тосиміцу Мотегі. Головною темою зустрічі він назвав ситуацію в Афганістані.

 

«Зустріч на рівні міністрів закордонних справ країн G7 для обговорення ситуації в Афганістані, на якій також очікується присутність міністрів з Росії, Китаю та інших країн, очікується наступного тижня», — сказав Мотегі в ефірі NHK. За його словами, зустріч може відбутися 8 вересня.

 

Напередодні була анонсована віртуальна зустріч міністрів G20 щодо Афганістану. Організаторами зустрічі виступлять США і Німеччина.

 

Нагадаємо, що в Афганістані 15 серпня змінилася влада. Бойовики терористичної організації «Талібан» увійшли до столиці Кабула без бою й оголосили, що контролюють територію всієї країни.

 

Лідери країн G7 у кінці серпня проводили зустріч у відеоформаті з приводу Афганістану. Вони поставили перед собою три мети: допомогти покинути країну афганцям, яким загрожує небезпека, скоординувати взаємодію з талібами і змусити їх сформувати «інклюзивний уряд».

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.