G7 звернулася до Росії через конфлікт в Україні

Саміт Великої сімки в Великобританії

Лідери G7 закликали Росію знизити напруженість і діяти відповідно до її міжнародних зобов’язань.

Лідери держав Великої сімки в підсумковому ком’юніке триденного саміту, що пройшов у Великобританії, звернулися з вимогами до Росії для вирішення конфлікту на Донбасі.

У підсумковій заяві після саміту лідери G7 закликали Росію знизити напруженість і діяти відповідно до її міжнародних зобов’язань, вивести російські війська і техніку, розміщені на східному кордоні України і на Кримському півострові.

«Ми залишаємося твердо переконані, що Росія є стороною конфлікту на сході України, а не посередником. Ми підтверджуємо нашу підтримку Нормандського процесу для забезпечення виконання Мінських угод, і закликаємо Росію і підтримувані нею збройні формування до конструктивної взаємодії і підтвердження прихильності перемир’я», — йдеться в прийнятій усіма лідерами держав G7 заяві.

Велика сімка також підтвердила свою підтримку незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України в її міжнародно-визнаних кордонах.

Крім того, лідери G7 закликали Україну до подальшого проведення реформ.

Нагадаємо, що країни Великої сімки (G7) домовилися направити свої зусилля на поліпшення податкової системи в усьому світі.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.