G7 створить глобальний проект протидії Китаю

Фото: Радио Свобода G7 створить глобальний проект із протидії Китаю

Ініціатива буде спрямована на допомогу країнам від Латинської Америки і Карибського басейну до Африки та Індо-Тихоокеанського регіону.

 

Лідери країн G7 на саміті домовилися створити глобальний проект із протидії Китаю. Про це заявили в Білому домі у суботу, 12 червня.

 

Президент США Джо Байден обговорив з лідерами G7 суперництво з Китаєм, а також конкретні дії для допомоги в розвитку інфраструктури у країнах з низьким і середнім рівнем доходу.

 

Як вирішили лідери G7, ініціатива називатиметься Відновимо світ у його кращому вигляді (Build Back Better World, або B3W — ред.) й охопить країни від Латинської Америки і Карибського басейну до Африки та Індо-Тихоокеанського регіону.

 

Відзначається, що ініціатива повинна стати противагою міжнародній ініціативи Китаю Один пояс, один шлях, у рамках якої Китай допомагає іншим країнам у створенні транспортних та економічних коридорів.

 

Нагадаємо, раніше президент США Джо Байден вніс до «чорного» списку 59 компаній з Китаю. Указ Байдена розширює можливість уряду США реагувати на загрози китайських компаній у сфері технологій стеження.

 

Хоче «заволодіти Америкою». Байден проти Китаю

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.