Франція випустить власну COVID-вакцину

Вакцина вийшла на третю фазу досліджень

Розробники обіцяють, що імунна відповідь нової вакцини буде активнішою та триватиме довше. Її випуск заплановано на кінець року.

 

У Франції в цьому році з’явиться власна вакцина від коронавірусу, її розробляє компанія Sanofi France. Зараз стартував третій етап клінічних випробувань, повідомляє видання Le Figaro.

 

За словами глави фармацевтичної компанії Sanofi France Олів’є Боґійо, вакцина вийшла на третю фазу досліджень і може бути доступною із грудня.

 

Боґійо також відзначив, що, на відміну від Pfizer-BioNTech, AstraZeneca, Moderna і Janssen, у виготовленні французької вакцини не використовуватимуть технологію мРНК. Її основу складе рекомбінантний білок, який є також у сучасних щепленнях від грипу. За словами фармацевта, в поєднанні зі спеціальною речовиною — ад’ювантом — імунна відповідь буде активнішою та триватиме довше.

 

«Це те, що ми використовуємо для вакцинації проти грипу, це перевірена технологія, яку ми використовували впродовж кількох років», — уточнив він.

 

Серед переваг французької вакцини від коронавірусу глава компанії назвав недороге виробництво і м’якші вимоги до зберігання. Боґійо відзначив, що низька вартість препарату дозволить допомогти менш розвиненим країнам прискорити кампанію щеплення.

 

Раніше повідомлялося, що третя доза COVID-вакцини Sinovac збільшує кількість антитіл в організмі в 10-20 разів.

 

Також повідомлялося, що в Україні зареєстрували вакцину Johnson & Johnson. Janssen містить знешкоджений аденовірус людини, в який вмонтовано ДНК, яка кодує шиповидний білок вірусу SARS-CoV-2.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.