Франція та Німеччина готові розширити "Нормандію"

Франція та Німеччина відкриті для пропозицій щодо розширення «Нормандії»

Будь-які пропозиції щодо розширення нормандського формату переговорів наражаються на відсутність політичної волі РФ, заявив посол Франції в Україні.

 

Франція та Німеччина відкриті до будь-яких пропозицій щодо розширення нормандського формату, але цьому перешкоджає відсутність політичної волі Росії. Про це заявив посол Франції в Україні Етьєн де Понсен на онлайн-дискусії YES, повідомляє Укрінформ в середу, 28 квітня.

 

«Я знову і знову чую це питання (про можливість розширення нормандського формату. — Ред.). Анка Фельдгузен (посол Німеччини в Україні. — Ред.) може підтвердити, що ми дуже відкриті для будь-яких пропозицій. Але я мушу зауважити, що проблема «Нормандії» — це проблема не формату, а політичної волі Росії, Москви, і тут ми ставимо великий знак питання», — сказав де Понсен.

 

За його словами, на цей момент необхідно продемонструвати, що інший формат може бути продуктивнішим.

 

«Але ми цілком готові посилити зв’язки і з Сполученим Королівством, і з США, і іншими країнами. Наприклад, ми б дуже раділи, якби американська адміністрація призначила нового спеціального представника Держдепартаменту по Україні», — додав посол Франції.

 

Щодо цього де Понсен висловив думку, що це стало дуже позитивною складовою політики США щодо України.

 

Нагадаємо, що раніше РФ висунула нову умову на переговорах ТКГ. Кремль виступає за те, щоб на переговорах ТКГ не було вимушених переселенців з Донбасу.

 

Зустріч Путіна і Зеленського. Які є варіанти

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.