За його даними, в 2018-2020 рр. проти компанії «Тедіс-Україна» були відкриті як мінімум 14 кримінальних проваджень

Олександр Качура // скріншот з відео

Олександр Качура // скріншот з відео

Народний депутат України Олександр Качура звернувся в правоохоронні органи з вимогою публічно відзвітувати про результати розслідування кримінальних проваджень проти компанії «Тедіс-Україна» з фінансування тероризму, ухилення від сплати податків і картельної змови. Про це він написав у своєму телеграм-каналі.

«У 2017 році тодішній генеральний прокурор Юрій Луценко і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звинувачували компанію «Тедіс-Україна» у фінансуванні тероризму. Минуло більше 3 років — немає ніяких результатів розслідування. До цих пір невідомо, чи підтверджені ці звинувачення? Чи правда, що компанією «Тедіс-Україна» володіють росіяни, які однією рукою продають в Україні сигарети, а іншою — фінансують зброю російської армії для війни на Донбасі? Я вимагаю від правоохоронних і контролюючих органів публічно відзвітувати про результати розслідування кримінальних проваджень щодо компанії «Тедіс-Україна» по фінансуванню тероризму», — заявив Качура.

Також, за його даними, в 2018-2020 рр. проти компанії «Тедіс-Україна» були відкриті як мінімум 14 кримінальних проваджень з приводу ухиляння від сплати податків. Про результати цих розслідувань також нічого не відомо, зазначає Качура.

«У 2018-2020 рр. щодо компанії» Тедіс-Україна «були відкриті 14 кримінальних проваджень з приводу ухиляння від сплати роздрібного акцизу і «скруток» ПДВ. Підтвердилася інформація про те, що компанія «Тедіс-Україна» виводила з країни 2,5 мільярда в офшори? Чим закінчилися розслідування? Де рішення судів?», — написав Качура.

Качура також додав, що рік тому, 10 жовтня 2019 року, компанію «Тедіс-Україна» Антимонопольний комітет оштрафував на 3,5 млрд грн за участь у картельній змові, і вона до цих пір не заплатила штраф, на відміну від чотирьох компаній — тютюнових виробників.

«Обсяг тютюнового ринку в Україні — 100 мільярдів гривень. І метою тютюнового картелю було встановлення повного контролю над ним. Компанія «Тедіс-Україна» 8 років тому в результаті політичних маніпуляцій зайняла монопольне становище на оптовому ринку торгівлі сигаретами. Її пов’язували з екс-президентом Януковичем і його найближчим оточенням. І «Тедіс-Україна» монополію до цих пір!», — написав Качура.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.