Facebook вказав терміни блокування акаунтів Трампа

Акаунти Дональда Трампа закриті з січня цього року

Екс-глава Білого дому назвав рішення компанії «образою» тих американських громадян, які голосували за нього на виборах.

Сторінки колишнього президента США Дональда Трампа в соціальних мережах Facebook і Instagram будуть закриті до січня 2023 року. Про це в п’ятницю, 4 червня, заявив віце-президент Facebook з міжнародних справ і зв’язків з громадськістю Нік Клегг.

Таким чином керівництво компанії скасувало рішення про безстрокове блокування акаунтів Трампа.

«Сьогодні ми оголошуємо про нові протоколи правозастосування, які будуть використовуватися в таких виняткових випадках, як цей, і підтверджуємо тимчасові санкції відповідно до цих протоколів, які ми застосовуємо саме до акаунту пана Трампа», — зазначив Клегг.

Він пояснив, що після закінчення зазначеного терміну Facebook вивчить зовнішні чинники, включаючи випадки насильства, обмеження мирних зібрань та інші ознаки громадянських заворушень, і оцінить ризики. Якщо останні не зменшаться, заборона буде продовжена. У разі повторного порушення правил соцмережі сторінки Трампа можуть видалити.

Таке рішення компанії Facebook екс-президент назвав «образою для 75 мільйонів осіб», які голосували за нього на президентських виборах.

Нагадаємо, Facebook, Instagram і Twitter заблокували акаунти тоді ще президента США Дональда Трампа 7 січня — на другий день після штурму Капітолію його прихильниками, в результаті якого загинули п’ятеро людей.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.