Facebook назвав пост посла України таким, що "розпалює ненависть"

Фото: Getty Images Facebook видалив пост посла України

У публікації український дипломат критикував висловлювання Володимира Путіна про нібито «один народ» — росіян і українців.

 

Компанія Facebook визнала пост посла України в Чехії Євгенія Перебийноса, який критикував заяву президента РФ Володимира Путіна про «один народ» росіян і українців, таким, що «розпалює ненависть» . Про це посол написав у вівторок, 13 липня.

 

«Вилучили мій пост. Цікаво, що це за слово з нього суперечить правилам і розпалює ненависть? Адже я нікого не назвав прямо. Але «вони» розуміють, що «вони» — це «вони»)», — підкреслив Перебийніс.

 

Також дипломат прикріпив скриншот заблокованої публікації.

 

«Який один народ? Які брати? Судячи з того, як цілеспрямовано і холоднокровно вони нас знищували впродовж кількох століть, то ми навіть не родичі. Родичів нормальні люди не вбивають», — було сказано в пості.

 

При цьому Facebook стверджує, що повідомлення порушує правила про заборону мови ворожнечі і заяв про неповноцінність відносно інших.

 

Facebook назвав пост посла України таким, що "розпалює ненависть"

 

Нагадаємо, що раніше Путін написав статтю про відносини РФ з Україною. Стаття президента Росії під назвою Про історичну єдність росіян і українців опублікована на сайті Кремля.

 

Також повідомлялося, що Путін вирішив зміцнити «братні зв’язки» з українцями. В указі президента РФ сказано про зміцнення «братніх зв’язків між російським, білоруським і українським народами».

 

Мінкульт відповів на статтю Путіна про «братерство»

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.