Два російські кораблі потрапили в аварію в протоці Босфор

Фото: VesselFinder Корабель Русич-10 прямував з провінції Бурса в Росію

Суховантаж Русич-10 зіткнувся з кораблем Tahsin Imamoglu, а корабель Волзький-40 не розминувся з риболовецьким судном.

 

Суховантажі під прапорами Росії і Туреччини зіткнулися біля берегів стамбульського району Йенике в протоці Босфор. Про це в суботу, 25 вересня, повідомляє Анадолу з посиланням на управління берегової поліції Туреччини.

Зазначено, що 90-метровий турецький суховантаж Tahsin Imamoglu прямував з провінції Коджаелі в промисловий порт Караденіз Ереглі на узбережжі Чорного моря. А 128-метровий російський Русич-10 — з провінції Бурса в Росію.

До місця події направили катери і буксирувальні судна.

Крім того, уточнює ТАСС, раніше в суботу стався ще один інцидент за участю російського судна.

«140-метровий суховантаж Волзький-40, що прямував з Текірдаґ в Росію, на виході з протоки Босфор зіткнувся з риболовецьким судном, після чого буксири берегової охорони відбуксирували суховантаж до місця якірної стоянки Ахиркапи», — додали у відомстві.

Раніше в Босфорі було призупинено рух через аварію на нафтоналивному танкері. 249-метровий танкер RAVA йшов через протоку в супроводі буксира. Несподівано у нього відмовили двигуни, і судно почало відносити до берега.

Також повідомлялося, що в Суецькому каналі призупинили судноплавство з півночі на південь через танкер, що сів на мілину.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.