Джонсон під наглядом через контакт з міністром, який заразився COVID

Борису Джонсону щодня робитимуть тести

Британський прем’єр візьме участь в пілотній програмі, в якій щоденні тести замінять самоізоляцію.

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон і міністр фінансів Ріші Сунак не будуть самоізольовуватися після контакту з міністром охорони здоров’я Саджидом Джавідом, у якого напередодні виявили коронавірус COVID-19. Про це повідомляє BBC в неділю, 18 липня.

Зазначено, що вони візьмуть участь в пілотній програмі, в якій щоденні тести замінять самоізоляцію.

За словами представника уряду, Джонсону і Сунаку доведеться самоізолюватись, коли вони не працюють, і будуть займатися тільки важливими справами.

Лейбористи з опозиції вже заявили, що громадськість подумає, що це означає, що «є одне правило для них, а для всіх нас — інше».

Даунінг-стріт входить в число 20 організацій приватного і державного сектора, в тому числі Network Rail, Transport for London і Border Force, які беруть участь в пілотному проекті, в ході якого близькі люди з хворими на COVID проходять щоденні тести.

На робочому місці необхідна система тестування для безсимптомних людей, і люди, які беруть участь, повинні самоізолюватись, коли не працюють.

Нагадаємо, на початку червня Борис Джонсон повторно вакцинувався препаратом компанії AstraZeneca. Перше щеплення йому зробили 19 березня.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.