ДФС ліквідувала виробництво контрафакту

Фото: ГФС Співробітники ДФС припинили виробництво контрафактного алкоголю і тютюну

Співробітниками Державної фіскальної служби проведено понад 40 обшуків офісних, виробничих і складських приміщень у регіонах України.

 

Співробітники ГУ ДФС виявили схему виробництва офіційним виробником тютюнових виробів неврахованих партій тютюнових виробів, з подальшим маркуванням підробленими марками акцизного податку та поширенням по території України для продажу. Про це повідомляє прес-служба ДФС.

 

«У квітні 2021 року слідчими та оперативними працівниками територіальних підрозділів ДФС України на підставі постанов суду проведено більш як 40 обшуків офісних, виробничих і складських приміщень в регіонах України», — йдеться в повідомленні

 

Вилучено близько 7 тисяч пачок сигарет з підробленими марками акцизного податку, зразки продукції та документація з купівлі сировини, фурнітури.

 

На одному зі складських приміщень було виявлено та вилучено 63 тисячі пляшок фальсифікованої алкогольної продукції з підробленими марками акцизного податку.

 

Алкогольна продукція у скляних пляшках об’ємом 0,5 л і 0,7 л була розфасована в ящиках, палетах і була готова для відвантаження і подальшої реалізації споживачам.

 

 

Раніше повідомлялося, що ДФС виявила 53 тонни незаконно виготовленого спирту, вартістю 10 млн гривень у Київській області.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.