Держдеп відкинув переговори з ФРН про угоду по ПП-2

У Держдепі відкинули переговори про угоду з Німеччиною щодо Північного потоку-2

Представники американського зовнішньополітичного відомства зазначили, що формулювання «обмін думками» не слід розцінювати як ведення переговорів.

У Держдепі США заперечують ведення переговорів з Німеччиною щодо російського газопроводу Північний потік-2. Про це пише авторитетне видання Axios з посиланням на учасників брифінгу Держдепу і Конгресу щодо проекту.

На брифінгу заступник помічника американського держсекретаря у справах Європи і Євразії Моллі Монтгомері заявила, що ніяких переговорів щодо можливої операції, яка дозволила б продовжити будівництво трубопроводу, з німецькою стороною не ведеться.

Представники американського зовнішньополітичного відомства зазначили, що формулювання «обмін думками» не слід розцінювати як ведення переговорів.

У Держдепі зазначили, що адміністрація президента США тільки висловила Німеччині свою стурбованість будівництвом газопроводу «в ході звичайних дипломатичних контактів».

26 лютого Reuters писав, що між Вашингтоном і Берліном йде обмін думками стосовно подальшого будівництва Північного потоку-2″.

В середині лютого ЗМІ писали про можливість перегляду політики США щодо Північного потоку-2. Газети Financial Times і Wall Street Journal дізналися, що команда Байдена веде з Німеччиною переговори про пом’якшення санкцій. Про це докладно в матеріалі Як Байден може змінити політику щодо ПП-2.

Пізніше адміністрацію Байдена розкритикували за слабкі санкції проти Північного потоку-2.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.