Верховна Рада вирішила здати Україну Путіну? Це розумієш, коли дивишся на рішення комітету із нацбезпеки – він затвердив проект нового закону «Про СБУ». Це просто жах… Привіт «Голосу», «ЄС» і частині «Слуг».

Депутати здають Україну Путіну?

Документ не просто ослаблює СБУ, а грає на руку ФСБ. Під соусом реформи скорочують людей, забирають повноваження, говорять про демілітаризацію… І це в країні, де йде війна!

Кажуть, що такий закон продавлюють міжнародні «реформатори» та експерти. Але ж він насправді не має нічого спільного з європейськими моделями спецслужб. Безпекові реалії України просто ігнорують. При цьому, «забувають», що лише у ФСБ та КГБ Білорусі працює 220 тисяч осіб. СБУ ж хочуть скоротити до 17 тис… Це аж у 10 раз менше!

До речі, бюджет просто «не потягне» ще й виплати скороченим СБУшникам. Та і хіба зараз час витрачати гроші, коли країна потребує грошей на ту ж боротьбу з коронавірусом? Цікаво, що економічні злочини СБУ теж розслідувати не буде. І це попри те, що нещодавно вона накрила кілька конвертцентрів і поповнила бюджет країни на 22 млрд гривень.

Також забирають досудове розслідування. А як тоді розкривати терористичні злочини?

Інший «брєд» – хочуть виганяти з роботи тих, у кого є родичі в РФ та інших країнах. Тобто, якщо людина з Донбасу, воювала за Україну, отримувала поранення, то її звільнять лише через умовного троюрідного брата з Ростову, із яким вона й не спілкується навіть?

Й таких моментів купа. Тому для повного щастя залишається до закону ще бантик притулити і відправити Путіну в подарунок. Хоча є шанс, що парламент його не проголосує. Побачимо, чи є там патріоти.

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.