Дебати Трампа і Байдена: названо переможця

Дебати в США

На другому раунді дебатів, як і на першому, опитані ЗМІ американці присудили перемогу кандидату від Демократичної партії.

У заключному раунді теледебатів кандидатів у президенти США, який відбувся в четвер, 22 жовтня, переміг Джозеф Байден. Про це свідчать результати опитування виборців, проведеного телекомпанією CNN.

Згідно з її даними, 53% опитаних вважають, що Байден вийшов переможцем зі словесної дуелі з Трампом. Думки про те, що перемогу здобув голова Білого дому, дотримуються 39% виборців.

Переважна більшість учасників опитування (73%) зійшлися на думці про те, що президент США заслуговував критики, якій піддав його демократ. Лише половина опитаних (50%) вважають, що у Трампа було достатньо підстав для відповідних випадів на адресу опонента. При цьому на питання, виступ якого з двох кандидатів викликає більше питань в світлі можливого президентства, більшість респондентів (55%) назвали чинного американського лідера. Сумніви щодо майбутнього політичного курсу Байдена за підсумками дебатів висловлював 41% респондентів.

У відповідях на питання ведучої, що стосувалися зовнішньої політики, кандидати, на думку учасників опитування, звучали практично однаково переконливо — 50% у Байдена проти 48% у Трампа. При цьому чинному президенту вдалося вирвати перемогу (56% у Трампа проти 44% у Байдена) в дискусії на економічну тематику. Однак за іншими темах, включаючи пандемію коронавірусу, кліматичні зміни, питання расової справедливості, виборці вважають виступ демократа більш переконливим.

Як відомо, теледебати в Нешвіллі стали останніми перед загальними виборами 3 листопада, на яких будуть обиратися президент і віце-президент, всі 435 членів Палати представників і третина Сенату Конгресу, губернатори 13 штатів і територій.

Нагадаємо, перший раунд передвиборчих дебатів Трампа з Байденом відбувся 29 вересня в Клівленді штату Огайо. За даними опитування, оприлюдненого ЗМІ, на перших дебатах Байден показав себе краще, ніж чинний президент. Однак Трамп вважає, що виграв він.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.