ДБР закінчило розслідування щодо Тупицького

Фото: korrespondent.net У генпрокурора заявили, що завершили досудове розслідування стосовно колишнього голови Конституційного Суду України

Зібраних доказів достатньо для складання обвинувального акта, заявили в прокуратурі.

Слідчі Державного бюро розслідувань завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо колишнього голови Конституційного Суду України. Про це у вівторок, 18 травня, повідомляє Офіс генпрокурора.

Зазначається, що розслідування велося за фактами вчинення кримінальних злочинів проти правосуддя (ч. 2 ст. 384 і ст. 386 КК України).

«За даними слідства, в жовтні 2018 підозрюваний з корисливих мотивів і в інтересах колишнього голови Вищого господарського суду України, який розшукується правоохоронними органами, скоїв підкуп свідка, маючи на меті, щоб він відмовився від дачі свідчень або надав завідомо неправдиві свідчення в кримінальному провадженні, пов’язаному з протиправним заволодінням майновими активами ЗАТ Зуєвський енергомеханічний завод», — йдеться в повідомленні.

Також, за даними слідства, протягом 2018-2019 років підозрюваний неодноразово надавав слідчому Генеральної прокуратури України в цьому ж провадженні завідомо неправдиві свідчення, з’єднані зі штучним створенням доказів захисту щодо особливо тяжкого злочину.

У прокуратурі повідомили, що зібрані в ході досудового розслідування докази достатні для складання обвинувального акта. Стороні захисту надано доступ до матеріалів досудового розслідування.

У повідомленні не називається прізвище підозрюваного, однак ще в грудні минулого року повідомлялося, що главу Конституційного суду Олександра Тупицького підозрюють в підкупі свідка і введенні в оману суду в кримінальному провадженні щодо заволодіння активами ВАТ Зуєвський енергомеханічний завод.

Як повідомлялося, 27 березня Зеленський видав указ, яким скасував укази колишнього президента Віктора Януковича про призначення Тупицького і Касмініна суддями Конституційного суду. Після цього у Зеленського заявили, що Тупицький вже не очолює КСУ.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.