Данілов: В Україні не залишилося "злодіїв в законі"

Фото: пресс-служба СНБО Секретар РНБО Олексій Данілов

За півроку влада видворила із країни 34 «злодіїв в законі», щодо яких введено санкції РНБО.

 

В Україні більше немає жодного «злодія в законі», проти яких РНБО вводила санкції. Про це на брифінгу в п’ятницю, 4 червня, повідомив Секретар РНБО Олексій Данілов.

 

«З початку року на території України було 34 «злодії в законі». На сьогоднішній день їх є нуль. Після рішення Ради нацбезпеки їх було 17, сьогодні жодного злочинця, який перебуває під цими атрибутами, в нашій країні немає», — заявив Данілов.

 

Він відзначив, що Нацполіція здійснює відпрацювання рішення РНБО про санкції щодо інших осіб з «титулами» в злочинному середовищі.

 

«Якщо ви пам’ятаєте, у нас було 111 кримінальних авторитетів, які знаходились в Україні і потрапили під наші санкції. Сьогодні з 111 залишилися 42, щодо яких триває процедура видворення з нашої країни. Ще 36 вже вирушили за місцем свого бажання, і 33 знаходяться під слідством», — заявив Данілов.

 

Нагадаємо, на засіданні РНБО 14 травня ввели персональні обмеження проти сотень «злодіїв в законі».

 

Нагадаємо, 14 травня на засіданні РНБО було прийнято рішення ввести санкції проти «злодіїв в законі» і «кримінальних авторитетів».

 

Після цього повідомлялося про затримання двох найвпливовіших в Україні «злодіїв в законі» на прізвисько Умка і Лаша Сван. У них вилучили мільйони доларів «общака».

 

Також з України видворили десятки «злодіїв в законі». «Кримінальним авторитетам» скасували дозвіл на проживання в Україні, і примусово депортували їх після рішення РНБО.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.