Данілов: Олігархи в Україні впливають на владу

Фото: rnbo.gov.ua Секретар РНБО Олексій Данілов

Глава РНБО визнав, що представники бізнесу впливають на законодавчу владу у країні, і назвав це «загрозою».

 

В Україні існує вплив олігархів на законодавчу владу, заявив секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов в ефірі телеканалу Україна 24 в суботу, 21 серпня.

 

«Це потрібно визнавати, що вплив олігархів на законодавчу владу існує, на превеликий жаль. Якщо вони мають вплив — це загроза», — підкреслив глава РНБО.

 

Таким чином Данилов прокоментував заяву спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова про те, що із законопроекту про олігархів потрібно виключити той пункт, згідно з яким реєстр олігархів повинна формувати РНБО, — «через конфлікт інтересів».

 

«Якщо він вважає, що кого-небудь із членів РНБО можуть корумпувати олігархи, тоді треба безпосередньо вказувати, хто до цього схильний. І чи є серед 23 членів РНБО люди, які можуть піддатися цій спокусі», — додав секретар.

 

Нагадаємо, 2 червня президент Володимир Зеленський вніс у Раду законопроект про олігархів як невідкладний. Пізніше у Слузі народу анонсували ще сім законопроектів про олігархів, які будуть стосуватися змін у закон про політичні партії та антимонопольне законодавство.

 

1 липня парламент схвалив у першому читанні закон про боротьбу з олігархами. Документ підтримали 275 нардепів.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.