У попередній частині ми розповіли про те що «Доїння клієнта — одне з найприбутковіших напрямків бізнесу». А сьогодні ми почнемо розповідати про головних учасників схеми…

Чорний піарник Черненко та його чорний «Антикор»

Один з головних гравців ринку фейків, компромату і вимагання — Костянтин Черненко. Якщо щось і можна сказати про цю одіозну фігуру, так це те, що він в принципі є дном української журналістики. Створений ним проект «Антикор» побудований на порушенні всіх канонів журналістики. І в цілому від журналістики це дуже далеко. Адже сайт для створення пристойного вигляду заповнюється чесно поцупленими статтями. Основний мотив крадіжки контенту — створити ілюзію неупередженості та широти поглядів видавництва. Авторські на сайті тільки фейки, написані з однією метою — вимагання.

Прибрати конкурента, або скільки коштує репутація ? (Частина третя)

Починав Костянтин свою кар’єру піарника в далекому 2004 р. організовуючи роботу Прилуцького міського та районного штабів Віктора Януковича. Сьогодні ж Черненко, є засновником сервісу з вельми пафосною назвою: АНТИКОР — «Національний антикорупційний портал». А права володіння зареєстровані в Панамі, напевно для відходу від правосуддя.

Прибрати конкурента, або скільки коштує репутація ? (Частина третя)

Але це йому не сильно допомагає, адже проти нього було проведено понад 170 судових засідань в Україні. А ще майже 50 в Росії і Білорусії. І програно кілька десятків судових процесів в Європейському суді з прав людини.

Прибрати конкурента, або скільки коштує репутація ? (Частина третя)

У всіх судах проти Черненко спостерігається дві основні риси:

1. Практично всі суди він програв;

2. Причини всіх судових розглядів однотипні — поширення інформації, що порочить честь і гідність, наклеп, вимагання.

Ось приклад рішення одного недавнього суду:

Прибрати конкурента, або скільки коштує репутація ? (Частина третя)

«Антикор» досить відвідуваний медіа ресурс, відповідно і тарифи на відпрацювання конкурента тут не маленькі. Як нам розповіли — розміщення однієї статті обійдеться от 3000 $ до 10000 $. Видалення ж статті вимірюється п’ятизначними числами.

На сьогоднішній день відомо, що Костянтину Черненко належать такі сайти:

  • antikor.com.ua
  • glavk.net
  • glavk.info
  • kompromat1.live
  • kompromat1.net
  • kompromat1.news
  • fbi.media
  • fbi1.media
  • fbi2.media
  • novostiua.org

І ми впевнені, що список сайтів набагато довший. А про фінансові обороти залишається тільки здогадуватися бо публікуються щодня десятки статей.


У наступній статті ми продовжимо розповідати вам правду про ринок ЗМІ в Україні.

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.