Число COVID-щеплень у світі наблизилося до мільярда

Темпи вакцинації складають близько 16 млн щеплень за добу

Для досягнення рівня в 10 млрд щеплень — це означатиме вакцинацію близько 75% населення планети — потрібно 21 місяць.

 

Найближчими днями у світі буде подолано рубіж в 1 млрд зроблених щеплень від коронавірусу COVID-19. Про це повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на свої підрахунки в п’ятницю, 23 квітня.

 

 

Зазначено, що станом на сьогодні у світі зроблено 966 млн щеплень. Темпи вакцинації зараз складають близько 16 млн щеплень за добу. Тому поріг в 1 млрд буде подолано вже цими вихідними.

 

Агентство вказує, що кількість повністю щеплених поки ще значно менша за 1 млрд — більшість отримали тільки першу дозу вакцини. Їх кількість не уточнюється.

 

Також повідомляється, що досягнення рівня в 10 млрд щеплень — це означатиме вакцинацію близько 75% населення планети — потрібно 21 місяць. Потім завдання ускладниться, і темпи вакцинації знижуватимуться, тому що буде потрібно переконувати тих, хто скептично ставиться до щеплень.

 

Нагадаємо, за минулу добу в Україні зробили понад 16 тисяч щеплень від коронавірусу. А з початку кампанії з вакцинації щеплено 508 046 осіб.

 

Також на цьому тижні був опублікований національний план вакцинації в Україні. У нього не увійшли 10 млн доз вакцини від компанії Pfizer, про підписання контракту з якою повідомляв Офіс президента.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.