Українська влада демонструє верх цинізму, коли гроші з коронавірусного фонду витрачає на будівництво доріг, і відмовляється від російської вакцини

Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

Українська влада демонструє верх цинізму, коли гроші з коронавірусного фонду витрачає на будівництво доріг, і відмовляється від російської вакцини, про закупівлю якої домовився голова політради партії «опозиційна платформа – за життя» Віктор Медведчук під час візиту до Москви. І це при тому, що в Україні CОVID-19 щодня забирає сотні життів. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив екс-міністр транспорту Євген Червоненко.

На його думку, не можна ігнорувати той факт, що Віктор Медведчук зробив для України За останній час більше, ніж всі інші політики. Починаючи з звільнення полонених, і закінчуючи вакциною від коронавірусу.

«Я поважаю Медведчука за сміливість, за справи, які кричать голосніше за слова. Хто найбільше звільнив полонених при всіх СБУ, організаціях, президентах? Медведчук. Скажіть — це вчинок?» ,- підкреслив Червоненко.

Він також зазначив І те, що в непростий період пандемії Медведчук їде в Москву і домовляється про постачання в Україну єдиної в світі вакцини від коронавірусу, яка розроблена в Росії. А влада тим часом замість того, щоб рятувати свій народ, гроші з коронавірусного фонду закопує в дороги.  

«До другої хвилі виявилися не готові. При цьому, з фонду коронавірусу Не куплено жодного апарату (ШВЛ) це не я кажу — це Рахункова палата. Ви міру цинізму розумієте-ми дороги будуємо. Куди? На кладовищі?» – — підсумував Євген Червоненко.

Раніше голова політради партії » опозиційна платформа — за життя» Віктор Медведчук заявив, що замість реальних дій з вакцинування населення влада будує повітряні замки, веде переговори про закупівлі неіснуючої вакцини у західних компаній і витрачає гроші з коронавірусного фонду на будівництво доріг.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.