Чехія та РФ скоротять чисельність дипломатів у посольствах до семи

Фото: Immigrant Today Росія та Чехія до 31 травня скоротять чисельність дипломатів у посольствах до семи

Всього в посольствах залишать водночас по 25 адміністративно-технічних працівників і по 19 осіб, яких беруть на роботу за місцем призначення.

 

У посольствах Росії в Празі і Чехії в Москві до 31 травня залишать тільки по сім дипломатів, по 25 технічних співробітників і по 19 осіб, яких беруть на роботу за місцем призначення. Про це з посиланням на МЗС РФ повідомляє ТАСС в п’ятницю, 23 квітня.

 

«В обох сторін [до 31 травня] залишиться по сім дипломатів, 25 адміністративно-технічних [співробітників] і 19 на місці прийнятих. Безвідповідальна і провокативна поведінка чеської влади боляче вдарила по її ж дипслужбі», — заявили в МЗС РФ.

 

Отже, чисельність співробітників чеського посольства в Москві скоротиться на 16 дипломатів, чотири адміністративно-технічних працівники і 91 співробітника, кожного з яких взяли на роботу на місці призначення.

 

«До 31 травня чисельність російського посольства в Празі всього скоротиться на 35 дипломатів, 46 працівників адміністративно-технічного персоналу», — резюмували в МЗС РФ.

 

Нагадаємо, чехи звинуватили РФ у вибуху складів боєприпасів у Врбетіце в 2014 році. Тоді загинули двоє осіб. Чехія видворила 18 російських дипломатів і має намір видворити ще. Так, НАТО підтримало Чехію в діях щодо РФ. Тим часом в РФ заперечують висновки Чехії про причетність Росії до вибуху боєприпасів.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.